فرهنگ و هنر

آرایش توت فرنگی هیلی بیبر به شما استایل منحصربه‌فرد و جذابیت بی نهایت می دهد

تابستان، همچون یک دختر توت‌فرنگی، به هیچ کس تعجبی نمی‌آورد، و این وضعیت از هیلی بیبر ناشی می‌شود. امروزه، تعداد زیادی از طراحی‌ها و گرایش‌ها بر پایه میوه‌ها شکل می‌گیرند. از محصولاتی همچون Glow Recipe Strawberry Pore Drops تا مانیکورهای مورد علاقه با طرح توت‌فرنگی. اما در سال 2022، هیلی بیبر با رها کردن نماد خود، واژه‌ی “دختر توت‌فرنگی” را به معنی‌ای جدید تبدیل کرد.

در فصل تابستان امسال، او بازتاب شدیدی از زیبایی مرتبط با توت‌فرنگی داشته و به وضوح اشاره‌هایی به تولیدات جدید خود داشته است.

آرایش توت فرنگی هیلی بیبر به شما استایل منحصربه‌فرد و جذابیت بی نهایت می دهد

هیلی بیبر می‌گوید: “فلسفه مراقبت از پوست من به این صورت است که اساساً می‌خواهم شبیه یک دونات لعاب دار به نظر برسم. همیشه دوست دارم پوستی آبدار، شبنم‌دار و شیرین باشم. این اصول به طور کلی مجموعه محصولات من را تشکیل می‌دهند. به نظر من کار با کرم‌های کریسپی به عنوان نمایندگی از دونات‌های لعاب دارشان، بسیار دلپذیر و سرگرم‌کننده بود.”

به علاوه، بهترین بخش این است که این یک ظاهر آرایشی کامل به نام توت‌فرنگی است که هیلی بیبر از آن خسته نمی‌شود. او درباره روش آرایشی خود می‌گوید: “تمام طول تابستان، عاشق زیبایی‌ای هستم که باعث می‌شود چهره‌ام پرقدرت باشد.

آرایش توت فرنگی هیلی بیبر به شما استایل منحصربه‌فرد و جذابیت بی نهایت می دهد

آن گونه که پوست از آفتاب زده شده و رنگ‌های طبیعی زیبا می‌شود. میدانم که این طرح قبلاً توسط بسیاری از افراد انتخاب شده است، اما دیدن نسخه من از آن و لذت بردن از نکات منحصر به فرد آن، واقعاً جذاب و هیجان‌انگیز است. من به شخصه نمی‌توانم منتظر باشم که آرایش توت‌فرنگی را به عنوان یک نسخه اختصاصی در روال‌های آرایشی خود تجربه کنم!”


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 17 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا