آموزش و سرگرمی

جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۵۰ ریاضی هشتم ؛ مرور فصل ۳ چندضلعی ها

جواب صفحه ۵۰ ریاضی هشتم که مربوط به تمرین های ترکیبی مرور فصل ۳ از فصل چندضلعی ها است در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات تمرین های ترکیبی صفحه ۵۰ ریاضی هشتم متوسطه می‌پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب فعالیت صفحه ۵۲ ریاضی هشتم

جواب صفحه ۵۰ ریاضی هشتم

در پاسخ به تمرین های ترکیبی صفحه ۵۰ ریاضی هشتم خواهیم داشت:

۱- هر خانه جدول زیر را با علامت ❌ یا ✔️ کامل کنید.

جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۵۰ ریاضی هشتم ؛ مرور فصل ۳ چندضلعی ها

۲- اندازهٔ زاویه‌های داخلی و خارجی یک هشت ضلعی منتظم را پیدا کنید.

جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۵۰ ریاضی هشتم ؛ مرور فصل ۳ چندضلعی ها

اگر با هر صفحه از کتاب ریاضی هشتم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، حتماً در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

حتماً در حین حل مسائل ریاضی، قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود داشته باشید. این اقدام به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ از جمله روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب کار در کلاس و تمرین صفحه ۴۹ ریاضی هشتم

در این بخش، مروری بر جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۵۰ ریاضی هشتم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + چهارده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا