آموزش و سرگرمی

جواب تمرین و فکر کن صفحه ۴۱ ریاضی چهارم ؛ ضرب عدد در کسر

جواب صفحه ۴۱ ریاضی چهارم که مربوط به تمرین و فکر کن فصل ضرب عدد در کسر از فصل ۲ کسر است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات تمرین و فکر کن صفحه ۴۱ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب کاردرکلاس صفحه ۴۰ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۴۱ ریاضی چهارم

در پاسخ به تمرین صفحه ۴۱ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- برای شکل های زیر ضرب بنویسید.

جواب تمرین و فکر کن صفحه ۴۱ ریاضی چهارم ؛ ضرب عدد در کسر

۲- فرید برای شکل رو به رو ضرب ۱۰/۱۰۰ × ۳ و فواد برای همین شکل ضرب ۱/۱۰ × ۳ را نوشته است. ضرب کدام یک درست است؟

جواب تمرین و فکر کن صفحه ۴۱ ریاضی چهارم ؛ ضرب عدد در کسر

۳- در روزهای نزدیک اربعین، تعداد زیادی از زائران پیاده به سمت حرم امام حسین (ع) حرکت می کنند. تعدادی از زائران، از نجف به سمت کربلا در حال حرکت اند. آنها هر روز ۲/۷ راه را طی می کنند. آیا آنها پس از ۳ روز به کربلا می رسند؟ چرا؟

جواب تمرین و فکر کن صفحه ۴۱ ریاضی چهارم ؛ ضرب عدد در کسر

در پاسخ به فکر کن صفحه ۴۱ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

جواب تمرین و فکر کن صفحه ۴۱ ریاضی چهارم ؛ ضرب عدد در کسر

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۳۹ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۴۱ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 9 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا