آموزش و سرگرمی

جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم ؛ عددهای کسری

جواب صفحه ۴۵ ریاضی سوم که مربوط به رسم شکل از فصل ۳ عددهای کسری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب حل مسئله صفحه ۴۴ ریاضی سوم

جواب صفحه ۴۵ ریاضی سوم

در پاسخ به رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱- به شکل‌های زیر و عددی که هر کدام نشان می‌دهد، توجّه کنید. حالا با رسم شکل حاصل جمع و تفریق‌ها را به دست آورید.

جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم ؛ عددهای کسری

۲- مهدی، حمید، جواد و محسن در حیاط ایستاده‌اند. قدّ مهدی از همه بلندتر و جواد از همه کوتاه‌تر است. قدّ محسن بین قدّ حمید و جواد است. با رسم شکل مناسب، این ۴ نفر را از کوچک به بزرگ در یک صف نشان دهید.
نام هر کدام را زیر شکل مربوط به او بنویسید.

جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم ؛ عددهای کسری

۳- یک مربّع را به ۴ قسمت مساوی تقسیم کرده‌ایم. هر قسمت آن را نیز به ۴ قسمت مساوی تقسیم کرده‌ایم.این مربّع به چند قسمت مساوی کوچک تقسیم شده است؟ جواب : ۱۶ عدد

جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم ؛ عددهای کسری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب مرور فصل صفحه ۴۰ و ۴۱ و ۴۲ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا