آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم ؛ معرفی و ساده کردن عبارت های گویا

جواب صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم که مربوط به کار در کلاس و فعالیت معرفی و ساده کردن عبارت‌های گویا از فصل ۷ عبارت های گویا می باشد در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ کاردرکلاس و فعّالیت صفحه 115 ریاضی نهم متوسطه می پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۱۱۶ ریاضی نهم

جواب کار در کلاس صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه 115 ریاضی نهم خواهیم داشت:

کدامیک از عبارت های زیر گویاست؟ چرا؟ به طور کلی هر عبارت گویا، کسری است که صورت و مخرج آن چند جمله ای باشد.

جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم ؛ معرفی و ساده کردن عبارت های گویا

جواب فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم

در پاسخ به فعّالیت صفحه 115 ریاضی نهم خواهیم داشت:

مقدار عددی عبارت جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم ؛ معرفی و ساده کردن عبارت های گویا را به ازای عددهای داده شده در جدول زیر به دست آورید:

جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم ؛ معرفی و ساده کردن عبارت های گویا

در صورتی که هر صفحه از کتاب ریاضی نهم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، لطفاً در قسمت دیدگاه برای ما ثبت کنید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ داده و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

در حین حل مسائل ریاضی، حتماً قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود قرار دهید. این عمل به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب کار در کلاس و تمرین صفحه ۱۱۲ ریاضی نهم

در این بخش، مروری بر جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۱۱۵ ریاضی نهم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا