آموزش و سرگرمی

جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۱۲۴ ریاضی هفتم ؛ مرور فصل ۹ آمار و احتمال

جواب صفحه ۱۲۴ ریاضی هفتم که مربوط به تمرین های ترکیبی از فصل ۹ آمار و احتمال می باشد در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ تمرین‌های ترکیبی صفحه 124 ریاضی هفتم متوسطه می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب تمرین صفحه ۱۲۳ ریاضی هفتم

جواب صفحه ۱۲۴ ریاضی هفتم

در پاسخ به تمرین های ترکیبی صفحه 124 ریاضی هفتم خواهیم داشت:

در صورتی که تمرین‌های ترکیبی زیر را بتوانید انجام دهید، مطمئن می‌شوید، این فصل را به خوبی آموخته‌اید.

یک تاس را ۱۰ بار بیندازید و نسبت تعداد دفعاتی را که عدد زوج آمده، به تعداد کل آزمایش‌ها، پیدا کنید و با یک کسر نمایش دهید. جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۱۲۴ ریاضی هفتم ؛ مرور فصل ۹ آمار و احتمال

– احتمال زوج بودن عدد روی تاس را محاسبه کنید و با یک کسر نمایش دهید. جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۱۲۴ ریاضی هفتم ؛ مرور فصل ۹ آمار و احتمال

– آیا این دو کسر همیشه با هم برابرند؟ جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۱۲۴ ریاضی هفتم ؛ مرور فصل ۹ آمار و احتمال

– آیا ممکن است این دو کسر با هم برابر باشند؟ بله
– آیا می‌توان گفت که وقتی تعداد آزمایش‌ها زیاد می‌شوند، انتظار داریم که این دو کسر تقریباً برابر شوند؟ خیر

اگر با هر صفحه از کتاب ریاضی هفتم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، حتماً در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

شما بایستی همواره قلم و کاغذ را در کنار خود داشته باشید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب فعالیت و کار در کلاس صفحه ۱۲۲ ریاضی هفتم

در این بخش، مروری بر جواب تمرین های ترکیبی صفحه ۱۲۴ ریاضی هفتم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


🔥 پربازدیدترین مطالب روز

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سه × 5 =

    نوشته های مشابه

    دکمه بازگشت به بالا