آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت و کار در کلاس صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم ؛ ضرب در عدد ۱۰

جواب صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم که مربوط به فعالیت و کار در کلاس ضرب در عدد ۱۰ از فصل ۸ ضرب عددها می باشد در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعّالیت و کاردرکلاس صفحه 137 ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب فعالیت صفحه ۱۳۶ ریاضی سوم

جواب فعالیت صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم

در پاسخ به فعّالیت صفحه 137 ریاضی سوم خواهیم داشت:

برای تعداد گیلاس‌ها در هر شکل یک تساوی ضرب بنویسید.

جواب فعالیت و کار در کلاس صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم ؛ ضرب در عدد ۱۰

حاصل ضرب هر عدد در صفر چه عددی می‌شود؟ صفر ۰

جواب کار در کلاس صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه 137 ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱- حاصل ضرب‌ها را بنویسید.

جواب فعالیت و کار در کلاس صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم ؛ ضرب در عدد ۱۰

۲- تساوی‌ها را کامل کنید.

جواب فعالیت و کار در کلاس صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم ؛ ضرب در عدد ۱۰

۳- ماشین ورودی – خروجی، هر مقدار ورودی را ۱۰ برابر می‌کند. اگر ورودی این ماشین ۲۵ باشد، خروجی آن چه مقدار خواهد بود؟ ۲۵۰ = ۱۰ × ۲۵

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب حذف حالت های نامطلوب صفحه ۱۳۵ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب فعالیت و کار در کلاس صفحه ۱۳۷ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − ده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا