آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم ؛ نمودار خط شکسته

جواب صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم که مربوط به فعالیت و کاردرکلاس نمودار خط شکسته از فصل ۷ آمار و احتمال است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب حل مسئله صفحه ۱۴۲ و ۱۴۳ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۱۴۲ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

در سال گذشته ‌جدول تعداد علاقمندان به ورزش های فوتبال، والیبال و بسکتبال یکی از دبستان ها را برای دانش آموزان کلاس چهارم، پنجم و ششم به صورت زیر مشاهده کردید.حالا می خواهیم نمودار ستونی این اطلاعات را رسم کنیم. از سه رنگ مشخص شده‌ی بالا استفاده می کنیم. برای نمونه، شکل مربوط به کلاس چهارم انجام شده است. شما بقیه نمودار را کامل کنید و به سوال های زیر پاسخ دهید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم ؛ نمودار خط شکسته

در کدام کلاس علاقمندان به بسکتبال بیشتر است؟ پنجم

در کلاس پنجم، کدام ورزش علاقمندان بیشتری دارد؟ بسکتبال

تعداد دانش آموزان کلاس چهارم علاقمند به این سه رشته چند نفر است؟ ۳۴

در مجموع، چند نفر به همه‌ی ورزش ها علاقمندند؟ ۱۰۲

در پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

نمودار زیر تعداد کتاب های داستان و غیر داستان خوانده شده توسط ۴ دانش آموز را نشان می دهد. با توجه به نمودار رسم شده، جدول را کامل کنید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم ؛ نمودار خط شکسته

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : :جواب فرهنگ نوشتن و تمرین و معما و سرگرمی صفحه ۱۳۸ و ۱۳۹ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۱۴۴ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا