آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم ؛ عدد مخلوط

جواب صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم که مربوط به فعالیت عدد مخلوط از فصل ۵ عدد مخلوط و عدد اعشاری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب حل مسئله صفحه ۹۸ و ۹۹ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۱۰۰ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- یک نوار کاغذی به طول یک متر را به قسمتهای مساوی تقسیم کردیم. در هر قسمت، کسر مربوط به طول هر تکه از این نوار را مانند نمونه، زیر آن بنویسید.

جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم ؛ عدد مخلوط

۲- یک نوار کاغذی دیگر به طول ۲ متر را به قسمت های مساوی تقسیم کردیم. مانند نمونه طول هر تکه را با یک کسر یا عدد مخلوط نشان دهید.

جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم ؛ عدد مخلوط

۳- ۵ تا یک پنجم متر چند متر می شود؟ ۱۰ تا یک پنجم متر چند متر می شود؟

جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم ؛ عدد مخلوط

۴- روی محور، هر نقطه‌ی مشخص شده را با یک عدد مخلوط نشان دهید.

جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم ؛ عدد مخلوط

۵- با یک خط کش طول سنجاق را اندازه گیری کرده ایم. جاهای خالی را پر کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم ؛ عدد مخلوط

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب فرهنگ نوشتن و تمرین و معما و سرگرمی صفحه ۹۴ و ۹۵ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۱۰۰ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا