آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

جواب صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم که مربوط به فعالیت عدد اعشاری از فصل ۵ عدد مخلوط و عدد اعشاری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب تمرین و آزمایش کن صفحه ۱۰۳ کتاب ریاضی چهارم

جواب صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- طول زنبور را با یک عدد مخلوط بیان کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

۲- هر ظرف یک لیتر را نشان می دهد و به ۱۰ قسمت مساوی تقسیم شده است. هر قسمت چه کسری از لیتر است؟ اگر ۷ قسمت از این ظرف آب داشته باشد، چه کسری از لیتر آب دارد؟

جواب فعالیت صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

۳- در تصویر زیر هر ظرف یک لیتر گنجایش دارد. دو دانش آموز پارچ های خود را پر از آب کرده و در این ظرف‌ها خالی کرده‌اند. گنجایش پارچ سمت راست کمی از یک لیتر بیشتر است. گنجایش آن پارچ را به طور تقریبی با یک عدد مخلوط بیان کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب کاردرکلاس و آزمایش کن صفحه ۱۰۲ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 6 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا