آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۱۱۸ ریاضی سوم ؛ جدول داده ها

جواب صفحه ۱۱۸ ریاضی سوم که مربوط به فعالیت جدول داده ها از فصل ۷ آمار و احتمال می باشد در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعّالیت صفحه 118 ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب حدس و آزمایش صفحه ۱۱۷ ریاضی سوم

جواب صفحه ۱۱۸ ریاضی سوم

در پاسخ به فعالیت صفحه 118 ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱ـ به کمک آموزگار خود برنامه ی هفتگی را کامل کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۱۸ ریاضی سوم ؛ جدول داده ها

روز یکشنبه زنگ سوم چه برنامه‌ای دارید؟ روز یکشنبه زنگ سوم درس علوم داریم.

زنگ ورزش در چه روز و چه ساعتی است؟ زنگ ورزش در روز دوشنبه زنگ سوم است.

۲ـ بهرام ساعت های انجام دادن تکالیف خود را در روزهای مختلف هفته نوشته است: شنبه ۲ ساعت، یکشنبه ۲ ساعت، دوشنبه یک ساعت و ربع، سه شنبه ۳ ساعت، چهارشنبه ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه، پنجشنبه یک ساعت و جمعه یک ساعت و ۴۵ دقیقه. با کامل کردن جدول زیر، آمار درس خواندن بهرام را نشان دهید.

جواب فعالیت صفحه ۱۱۸ ریاضی سوم ؛ جدول داده ها

۳ـ یک چرخنده را ۱۲ بار چرخانده ایم و رنگها را یادداشت کرده ایم: زرد، سبز، زرد، قرمز، زرد، سبز، قرمز، سبز، زرد، قرمز، سبز و زرد. جدول مربوط به این آزمایش را رسم کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۱۸ ریاضی سوم ؛ جدول داده ها

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب حل مسئله صفحه ۱۱۶ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب فعالیت صفحه ۱۱۸ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا