آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۱۲۶ ریاضی نهم ؛ تقسیم چند جمله ای ها

جواب صفحه ۱۲۶ ریاضی نهم که مربوط به فعالیت تقسیم چند جمله ای ها از فصل ۷ عبارت های گویا می باشد در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ فعّالیت صفحه 126 ریاضی نهم متوسطه می پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب کار در کلاس صفحه ۱۲۷ ریاضی نهم

جواب صفحه ۱۲۶ ریاضی نهم

در پاسخ به فعالیت صفحه 126 ریاضی نهم خواهیم داشت:

توضیح دهید: هر یک از تقسیم‌های زیر چگونه انجام شده است؟ جاهای خالی را پر و حل را کامل کنید.

جواب فعالیت صفحه ۱۲۶ ریاضی نهم ؛ تقسیم چند جمله ای ها

در صورتی که هر صفحه از کتاب ریاضی نهم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، لطفاً در قسمت دیدگاه برای ما ثبت کنید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ داده و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

در حین حل مسائل ریاضی، حتماً قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود قرار دهید. این عمل به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب تمرین صفحه ۱۲۳ و ۱۲۴ و ۱۲۵ ریاضی نهم

در این بخش، مروری بر جواب فعالیت صفحه ۱۲۶ ریاضی نهم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا