آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۱۳ و ۱۴ ریاضی ششم دبستان ؛ بخش‌پذیری

جواب صفحه ۱۳ و ۱۴ ریاضی ششم که مربوط به فعالیت بخش‌پذیر از فصل ۱ عدد و الگوهایی عددی است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۱۳ و ۱۴ ریاضی ششم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب تمرین صفحه ۶ ریاضی ششم دبستان

جواب صفحه ۱۳ و ۱۴ریاضی ششم

در پاسخ فعالیت ۱۳ و ۱۴ ریاضی ششم خواهیم داشت:

۱- اگر شکل های زیر نشان دهنده‌ی کلوچه های یک کارتن باشند …

جواب فعالیت صفحه ۱۳ و ۱۴ ریاضی ششم دبستان ؛ بخش‌پذیری

۲- چاپخانه ای میخواهد ۲۸۲ جلد کتاب را صحافی کند. اگر مدیر این چاپخانه بخواهد این تعداد کتاب را بین ۳ نفر کارگر
چاپخانه به طور مساوی تقسیم کند آیا کتابی باقی می ماند؟ خیر

جواب فعالیت صفحه ۱۳ و ۱۴ ریاضی ششم دبستان ؛ بخش‌پذیری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی ششم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب کاردرکلاس صفحه ۵ ریاضی ششم دبستان

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۱۳ و ۱۴ ریاضی ششم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا