آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم ؛ ارزش پول

جواب صفحه ۳۴ ریاضی سوم که مربوط به فعالیت ارزش پول از فصل ۲ عددهای چهار رقمی است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعّالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب تمرین صفحه ۳۳ ریاضی سوم

جواب صفحه ۳۴ ریاضی سوم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱- عددی را که هر قسمت نشان می‌دهد، بنویسید. آن گاه به کمک شکل این دو عدد را مقایسه کنید.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم ؛ ارزش پول
جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم ؛ ارزش پول
جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم ؛ ارزش پول

۲- چگونه دو عدد ۴ رقمی را با هم مقایسه می‌کنید؟ توضیح دهید. 

ابتدا رقم هزارگان دو عدد را با هم مقایسه می کنیم سپس صدگان بعد دهگان و در آخر یکان به ترتیب گفته شده در هر مرحله که عددها مساوی نباشند عدد بزرگتر مشخص کننده است

جواب اندازه گیری کن صفحه ۳۴ ریاضی سوم

خانم احسانی یک خط کش چوبیِ درجه‌بندی شده به کلاس آورد. او فاصله‌ی دو دیوار کلاس را با این خط کش اندازه گرفت. سپس، خط کش را به دانش آموزان نشان داد. خط کش ۱۰۰ قسمت یک سانتی‌متری داشت.

خانم احسانی توضیح داد که خط کش او یک متر را نشان می‌دهد و گفت که یک متر برابر ۱۰۰ سانتی‌متر است.

شما هم فاصله ی دو دیوار کلاس را با متر اندازه بگیرید.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم ؛ ارزش پول

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب کار در کلاس صفحه ۳۲ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هشت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا