آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم ؛ تساوی کسرها

جواب صفحه ۳۴ ریاضی چهارم که مربوط به فعالیت فصل تساوی کسرها از فصل ۲ کسر است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب تمرین صفحه ۳۳ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۳۴ ریاضی چهارم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- درسال گذشته یاد گرفتید که به کمک شکل، کسرهای مساوی بنویسید. برای شکل های زیر کسرهای مساوی بنویسید.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم ؛ تساوی کسرها

۲- در شکل های زیر ۴ مربع از ۸ مربع رنگ شده اند. با توجه به هر شکل، کسر مربوط به آن را بنویسید و از آن یک تساوی کسر نتیجه بگیرید.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم ؛ تساوی کسرها

۳- در شکل های زیر ۴ دایره از ۱۲ دایره رنگ شده اند. با دسته بندی های مختلف، کسرهای مساوی را نمایش دهید و تساوی مربوط به آنها را کامل کنید.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم ؛ تساوی کسرها

۴- تساوی ۴/۶ = ۲/۳ را با رسم شکل مناسب نشان دهید.

جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی چهارم ؛ تساوی کسرها

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب فعالیت صفحه ۳۴ ریاضی هشتم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۳۴ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا