آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم ؛ یادآوری

جواب صفحه۴۴ ریاضی ششم که مربوط به فعالیت یادآوری از فصل ۳ اعداد اعشاری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب فرهنگ نوشتن وتمرین صفحه ۴۰، ۴۱ و ۴۲ ریاضی ششم

جواب صفحه ۴۴ ریاضی ششم

در پاسخ  فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم خواهیم داشت:

۱- احسان حدادی در مسابقات المپیک، دیسک را ۶۸/۹۱ متر پرتاب و مدال ارزشمند نقره دریافت کرد. نفر اول دیسک را ۶۸/۲۷ متر پرتاب کرده بود. این رکوردها را در جدول ارزش مکانی قرار دهید و به حروف بنویسید.

جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم ؛ یادآوری

۲- با توجه به واحد داده شده مقدار رنگ شده را با یک کسر و یک عدد اعشاری نشان دهید.

جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم ؛ یادآوری

۳- با توجه به واحد نشان داده برای شکل، یک کسر و یک عدد اعشاری و گسترده‌ی هر کدام را بنویسید.

جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم ؛ یادآوری

۴- با توجه به واحد داده شده مانند نمونه تساوی کسرها و عددهای اعشاری را بنویسید. با توجه به این تساوی ها در مورد نقش رقم صفر در سمت راست عددهای اعشاری توضیح دهید.

جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم ؛ یادآوری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی ششم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب  تمرین صفحه ۳۹ ریاضی ششم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۴۴ ریاضی ششم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هجده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا