آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۴ ریاضی هشتم ؛ یادآوری عددهای صحیح

جواب صفحه ۴ ریاضی هشتم که مربوط به فعالیت یادآوری عددهای صحیح از فصل ۱ عددهای صحیح و گویا است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۴ ریاضی هشتم متوسطه می‌پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب تمرین صفحه ۵ ریاضی هشتم

جواب صفحه ۴ ریاضی هشتم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۴ ریاضی هشتم خواهیم داشت:

در جاهای خالی علامت «+» یا «-» را طوری قرار دهید که حاصل عبارت زیر، بزرگ‌ترین مقدار ممکن شود.

جواب فعالیت صفحه ۴ ریاضی هشتم ؛ یادآوری عددهای صحیح

در زیر، چهار پاسخ به این مسئله داده شده که فقط یکی از آنها درست است. آن را مشخص کنید و دلیل نادرست بودن پاسخ‌های دیگر را هم توضیح دهید.

جواب فعالیت صفحه ۴ ریاضی هشتم ؛ یادآوری عددهای صحیح

جواب : پاسخ سوم درست است زیرا ما به دنبال بزرگترین مقدار ممکن بودیم و مثبت ۱۳ از اعداد منفی ۲۳ ، منفی ۱۷ و مثبت ۱ بزرگتر است.

اگر با هر صفحه از کتاب ریاضی هشتم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، حتماً در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

حتماً در حین حل مسائل ریاضی، قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود داشته باشید. این اقدام به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ از جمله روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب کار در کلاس صفحه ۳ و ۴ ریاضی هشتم

در این بخش، مروری بر جواب فعالیت صفحه ۴ ریاضی هشتم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا