آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۵۲ ریاضی ششم ؛ تقسیم عدد اعشاری بر عدد طبیعی

جواب صفحه ۵۲ ریاضی ششم که مربوط به فعالیت تقسیم عدد اعشاری بر عدد طبیعی از فصل ۳ اعداد اعشاری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۵۲ ریاضی ششم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب تمرین صفحه ۵۱ ریاضی ششم

جواب صفحه ۵۲ ریاضی ششم

در پاسخ  فعالیت صفحه ۵۲ ریاضی ششم خواهیم داشت:

کمیته‌ی امداد امام خمینی بسته های لوازم التحریر را برای مناطق محروم ارسال می کند. مسئول انبار می‌خواهد ۷۴۵ بسته‌ی موجود را برای ارسال به ۳ منطقه به طور مساوی در سه کارتن قرار دهد. در هر کارتن چند بسته قرار می گیرد؟ چند تا باقی می ماند؟

جواب فعالیت صفحه ۵۲ ریاضی ششم ؛ تقسیم عدد اعشاری بر عدد طبیعی

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی ششم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۵۰ ریاضی ششم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۵۲ ریاضی ششم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 1 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا