آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۵۶ ریاضی هشتم ؛ پیدا کردن مقدار یک عبارت جبری

جواب صفحه ۵۶ ریاضی هشتم که مربوط به فعالیت پیدا کردن مقدار یک عبارت جبری از فصل ۴ جبر و معادله است در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعّالیت صفحه ۵۶ ریاضی هشتم متوسطه می‌پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۵۷ ریاضی هشتم

جواب صفحه ۵۶ ریاضی هشتم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۵۶ ریاضی هشتم خواهیم داشت:

۱ـ ماشین عدد ساز عدد ورودی را در عدد داخل ماشین ضرب میکند. ماشین عدد ساز عدد ورودی را با عدد داخل ماشین جمع میکند. مانند نمونه، خروجی هر ماشین را مشخص کنید یا عدد داخل ماشین را بنویسید.

جواب سوال ۱ صفحه ۵۶ ریاضی هشتم

٢ـ خروجی یک ماشین را به ورودی یک ماشین می بندیم و یک ماشین ترکیبی می سازیم. مانند نمونه، خروجی هر ماشین را مشخص کنید.

جواب سوال ۲ صفحه ۵۶ ریاضی هشتم

به این ترتیب، میتوانیم عملکرد هر ماشین ترکیبی را به شکل خلاصه، مانند مثال زیر، بنویسیم.

شکل سوال ۲ صفحه ۵۶ ریاضی هشتم

اگر با هر صفحه از کتاب ریاضی هشتم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، حتماً در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

حتماً در حین حل مسائل ریاضی، قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود داشته باشید. این اقدام به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ از جمله روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب تمرین صفحه ۵۵ ریاضی هشتم

در این بخش، مروری بر جواب فعالیت صفحه ۵۶ ریاضی هشتم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا