آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۶۰ ریاضی چهارم ؛ تقسیم و بخش پذیری

جواب صفحه ۶۰ریاضی چهارم که مربوط به فعالیت فصل تقسیم و بخش پذیری از فصل ۳ ضرب و تقسیم است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۶۰ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب تمرین و فکر کن صفحه ۵۹ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۶۰ ریاضی چهارم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۶۰ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- راحله، غزل و بهاره می خواستند ۲۲ شکلات را بسته بندی کنند و در هر بسته ۴ شکلات بگذارند. آنها می خواستند تعداد بسته ها را حساب کنند. پس هر کدام به روش خود این کار را انجام دادند. راه حل های آنها را کامل کنید و توضیح دهید.

جواب فعالیت صفحه ۶۰ ریاضی چهارم ؛ تقسیم و بخش پذیری

۲- با توجه به مسئله‌ی بالا می توانیم بگوییم: «تعداد شکلات های باقی مانده از تعداد شکلات های یک بسته کمتر است» یا می نویسیم:

جواب فعالیت صفحه ۶۰ ریاضی چهارم ؛ تقسیم و بخش پذیری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۵۸ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۶۰ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا