آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۶۷ ریاضی سوم ؛ ضرب عددهای یک رقمی

جواب صفحه ۶۷ ریاضی سوم که مربوط به فعالیت ضرب عددهای یک رقمی از فصل ۴ ضرب و تقسیم است در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعّالیت صفحه ۶۷ ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب فعالیت و تمرین صفحه ۶۶ ریاضی سوم

جواب فعالیت صفحه ۶۷ ریاضی سوم

در پاسخ به فعّالیت صفحه ۶۷ ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱- معلّم کلاس سوم در کلاس برگه‌هایی پخش کرد که شکل‌های زیر، روی آن‌ها کشیده شده بود. او از دانش آموزان خواست که با دسته‌بندی کردن و نوشتن یک عبارت ضرب، تعداد مربّع‌های هر شکل را پیدا کنند. پاسخ چند دانش آموز را در زیر می‌بینید. عبارت‌های هرکدام را پیدا کنید.(شکل آخر را شما دسته‌بندی کنید.)

جواب سوال ۱ فعالیت صفحه ۶۷ ریاضی سوم

۲- حاصل ضرب‌های زیر را با روش‌های خواسته شده به دست آورید.

جواب سوال ۲ فعالیت صفحه ۶۷ ریاضی سوم

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب کار در کلاس صفحه ۶۵ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب فعالیت صفحه ۶۷ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا