آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۷۸ ریاضی چهارم ؛ زاویه

جواب صفحه۷۸ ریاضی چهارم که مربوط به فعالیت زاویه از فصل ۴ اندازه گیری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه ۷۸ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب حل مسئله صفحه ۷۶ و ۷۷ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۷۸ ریاضی چهارم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۷۸ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- در هریک از موارد زیر زاویه‌ی موردنظر را مانند نمونه نشان دهید و نام گذاری کنید. در مثال رو به رو لاک پشتی قبل و بعد از چرخش نشان داده شده است. حرکت گردش این لاکپشت با زاویه مشخص شده است..

جواب فعالیت صفحه ۷۸ ریاضی چهارم ؛ زاویه

۲- یک برگ کاغذ را از وسط تا کنید. حالا یک بار دیگر آن را طوری تا کنید که لبه های تاشده‌ی قبلی روی هم قرار گیرند. کاغذ را به طور کامل باز کنید. روی خط های تا را با خط کش خط بکشید.

چند تا زاویه درست شده است؟ ۴ زاویه
این زاویه ها چه نوع زاويه ای هستند؟ راست

جواب فعالیت صفحه ۷۸ ریاضی چهارم ؛ زاویه
جواب فعالیت صفحه ۷۸ ریاضی چهارم ؛ زاویه

۳- به کمک گونیا مشخص کنید که کدام یک از زاویه های زیر راست است.

جواب فعالیت صفحه ۷۸ ریاضی چهارم ؛ زاویه

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب فرهنگ نوشتن و تمرین و معما و سرگرمی و فرهنگ خواندن صفحه ۷۲ تا ۷۴ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۷۸ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 12 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا