آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت صفحه ۸۶ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زمان

جواب صفحه۸۶ ریاضی چهارم که مربوط به فعالیت اندازه‌گیری زمان از فصل ۴ اندازه گیری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت صفحه۸۶ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب کاردرکلاس و تمرین صفحه ۸۵ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۸۶ ریاضی چهارم

در پاسخ به فعالیت صفحه ۸۶ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- دانش آموزان مدرسه می خواستند با معلم خود به گردش بروند. آنها ساعت ۰۸:۴۰ مدرسه را ترک کردند و ۳۰ دقیقه پیاده روی کردند تا به پارک برسند. دانش آموزان چه ساعتی به پارک رسیدند؟ با توجه به شکل رسم شده و کامل کردن آن، زمان رسیدن به پارک را بنویسید و روی ساعت نشان دهید.

جواب فعالیت صفحه ۸۶ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زمان

۲- حالا ۵۰ دقیقه بعد از ساعت ۷:۵۰ دقیقه را پیدا کنید و نمودار و ساعت ها را کامل کنید.

جواب فعالیت صفحه ۸۶ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زمان

۳- دانش آموزان پس از مدتی بازی کردن در پارک از آنجا خارج شدند و ۲۰ دقیقه پیاده روی کردند تا ساعت ۱۱:۱۰ به مسجد رسیدند. آنها چه ساعتی از پارک خارج شده اند؟

جواب فعالیت صفحه ۸۶ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زمان

۴- حالا شما ۴۰ دقیقه قبل از ساعت ۹:۳۰ را پیدا کنید.

جواب فعالیت صفحه ۸۶ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زمان

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۸۴ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۸۶ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


1 دیدگاه

  1. من تونستم جواب سوال به کمک نمودار زمان ۴۰ دقیقه قبل و ۴۰ دقیقه بعد از ساعت ۲:۲۰ را پیدا کنید انجام بدم خیلی ممنونم از شما حاشیه نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا