آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم ؛  ضرب کسرها

جواب صفحه ۲۸ ریاضی ششم که مربوط به فعالیت و کاردرکلاس ضرب کسرها از فصل ۲ کسر است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب تمرین صفحه ۲۷ ریاضی ششم

جواب صفحه ۲۸ ریاضی ششم

در پاسخ فعالیت صفحه ۲۸ ریاضی ششم خواهیم داشت:

در جدول زیر حل هر مسئله را در سمت چپ بنویسید. در آخرین سطر یک مسئله در مورد ضرب کسرها طرح و آن را حل کنید. مسئله ی خود را با مسئله های دوستانتان مقایسه کنید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم ؛  ضرب کسرها

در پاسخ کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم خواهیم داشت:

حاصل ضرب های زیر را به دست آورید. هرجا امکان دارد پاسخ را ساده کنید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم ؛  ضرب کسرها

در پاسخ فعالیت صفحه ۲۸ ریاضی ششم خواهیم داشت:

در جدول زیر یک عدد از سطر اول و یک عدد از سطر دوم انتخاب کنید؛ به طوری که حاصل ضرب از آنها برابر ۱ شود. هر جفت از این اعداد را با یک رنگ، رنگ آمیزی کنید و مانند نمونه ضرب آنها را بنویسید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۸ ریاضی ششم ؛  ضرب کسرها

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی ششم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب کاردرکلاس صفحه ۲۶ ریاضی ششم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۲۸ ریاضی ششم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 15 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا