آموزش و سرگرمی

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی ششم ؛ تقسیم کسرها

جواب صفحه ۳۲ ریاضی ششم که مربوط به فعالیت و کاردرکلاس تقسیم کسرها از فصل ۲ کسر است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی ششم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب کاردرکلاس و تمرین صفحه ۳۰ و ۳۱ ریاضی ششم 

جواب صفحه ۳۲ ریاضی ششم

در پاسخ فعالیت صفحه ۳۲ ریاضی ششم خواهیم داشت:

۱- برای هر شکل یک ضرب و یک تقسیم نوشته شده است. با توجه به شکل جاهای خالی را پر کنید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی ششم ؛ تقسیم کسرها

۲- به کمک رسم شکل حاصل هر تقسیم را به دست آورید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی ششم ؛ تقسیم کسرها

در پاسخ کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی ششم خواهیم داشت:

مانند نمونه حاصل هر تقسیم را به دست آورید.

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی ششم ؛ تقسیم کسرها

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی ششم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۲۹ ریاضی ششم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۳۲ ریاضی ششم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا