آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق اعشاری

جواب صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم که مربوط به کاردرکلاس جمع و تفریق اعشاری از فصل ۵ عدد مخلوط و عدد اعشاری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردر کلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۹ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم

در پاسخ به کار در کلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- حاصل تفریق های زیر را مانند نمونه به دو صورت کسری و اعشاری به دست آورید.

جواب کار در کلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق اعشاری

۲- دو تکه چوب به طولهای ۰/۷ و ۰/۳ متر داریم. با دنبال هم گذاشتن یا روی هم قراردادن آن‌ها چه طول‌هایی به دست می آید؟ با نوشتن جمع و تفریق و کشیدن شکل، حالت های مختلف را نشان دهید.

جواب کار در کلاس صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق اعشاری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب فعالیت صفحه ۱۰۸ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۱۱۰ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 8 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا