آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۱۳۱ ریاضی پنجم ؛ میانگین

جواب صفحه ۱۳۱ریاضی پنجم که مربوط به جواب کار در کلاس میانگین از فصل ۷ آمار و احتمال است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کار در کلاس صفحه ۱۳۱ ریاضی پنجم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب فعالیت صفحه ۱۳۰ ریاضی پنجم

جواب صفحه ۱۳۱ ریاضی پنجم

در پاسخ کاردرکلاس صفحه ۱۳۱  ریاضی پنجم خواهیم داشت:

۱- زهرا از پنج نفر از دوستانش درباره‌ی تعداد کتاب داستان‌هایی که دارند، پرسیده و پاسخ آن‌ها را در جدول رو به رو نوشته است.
الف) میانگین تعداد این کتاب‌ها را به دست آورید.
ب) تعداد کتاب‌های چه کسانی از میانگین بیشتر است؟

جواب کار در کلاس صفحه ۱۳۱ ریاضی پنجم ؛ میانگین

۲- سه عدد مثال بزنید که میانگین آنها ١٠ باشد. پاسخ خود را با پاسخ‌های دوستانتان مقایسه کنید.

جواب کار در کلاس صفحه ۱۳۱ ریاضی پنجم ؛ میانگین

۳- تعدادی از بچه‌ها در یک بازی دو مرحله‌ای شرکت کرده‌اند. امتیاز آنها در جدول زیر آمده است. مانند نمونه، جدول را کامل کنید.

جواب کار در کلاس صفحه ۱۳۱ ریاضی پنجم ؛ میانگین

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی پنجم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب تمرین صفحه ۱۲۹ ریاضی پنجم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۱۳۱ ریاضی پنجم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا