آموزش و سرگرمی

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۹ ریاضی پنجم ؛ جمع و تفریق عددهای مخلوط

جواب صفحه ۲۹ ریاضی پنجم که مربوط به کاردرکلاس جمع و تفریق عددهای مخلوط از فصل ۲ کسر است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس صفحه ۲۹ ریاضی پنجم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب فعالیت صفحه ۲۸ ریاضی پنجم 

جواب صفحه ۲۹ ریاضی پنجم

در پاسخ کاردرکلاس صفحه ۲۹ ریاضی پنجم خواهیم داشت:

در سمت چپ جدول، یک نمونه برای جمع یا تفریق عددهای مخلوط حل شده است. ابتدا این مثال ها را بررسی کنید و سپس، جمع یا تفریق عددهای مخلوط سمت راست را به روش دلخواه خود به دست آورید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۲۹ ریاضی پنجم ؛ جمع و تفریق عددهای مخلوط
جواب کاردرکلاس صفحه ۲۹ ریاضی پنجم ؛ جمع و تفریق عددهای مخلوط

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی پنجم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۲۷ ریاضی پنجم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۲۹ ریاضی پنجم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 5 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا