آموزش و سرگرمی

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق

جواب صفحه ۳۱ ریاضی چهارم که مربوط به کاردرکلاس فصل جمع و تفریق از فصل ۲ کسر است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب فعالیت صفحه ۳۰ ریاضی چهارم 

جواب صفحه ۳۱ ریاضی چهارم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- مانند نمونه، برای هر شکل جمع یا تفریق بنویسید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق

۲- ۱/۷ محصول یک کارخانه‌ی قند به استان گیلان و ۲/۷ آن به استان مازندران حمل شد. چه کسری از محصول این کارخانه به این استان ها حمل شده است.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق

۳- ۴/۹ از تولیدات مرغداری باید به شهر حمل شود. ۱/۹ از این تولیدات قبلا حمل شده است. چه کسر دیگری باید به شهر حمل شود؟

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق

۴- دانش آموزی جمع دو کسر را به صورت زیر نوشته است. با رسم شکل یا هر روش دیگر، اشتباه او را توضیح دهید. ۵/۱۲ = ۳/۶ + ۲/۶ جواب درست را به دست آورید. جواب همه سوال ها در تصویر بالا می باشد.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۱ ریاضی چهارم ؛ جمع و تفریق

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب تمرین صفحه ۲۹ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۳۱ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا