آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۹۴ ریاضی پنجم ؛ جمع عددهای اعشاری

جواب صفحه ۹۴ ریاضی پنجم که مربوط به جواب کار در کلاس جمع عددهای اعشاری از فصل ۵ عددهای اعشاری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات جواب کار در کلاس صفحه ۹۴ ریاضی پنجم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب فعالیت صفحه ۹۳ ریاضی پنجم 

جواب صفحه ۹۴ ریاضی پنجم

در پاسخ کار در کلاس صفحه ۹۴ ریاضی پنجم خواهیم داشت:

۱- ابتدا ردیف بالای جدول ها را کامل کنید. حاصل جمع تقریبی را با حذف رقم های اعشاری به دست آورید؛ سپس حاصل دقیق را در هر قسمت به دست آورید. آیا حاصل تقریبی و حاصل دقیق به هم نزدیک اند؟

جواب کار در کلاس صفحه ۹۴ ریاضی پنجم ؛ جمع عددهای اعشاری

آیا حاصل تقریبی و حاصل دقیق به هم نزدیک‌اند؟ بله

۲- جمع های زیر اشتباه انجام شده اند. در مورد اینکه این اشتباه ها چگونه رخ داده است، در کلاس گفت و گو کنید.

جواب کار در کلاس صفحه ۹۴ ریاضی پنجم ؛ جمع عددهای اعشاری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی پنجم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

جواب صفحه قبل تر :جواب تمرین صفحه ۹۲ ریاضی پنجم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۹۴ ریاضی پنجم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا