آموزش و سرگرمی

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

جواب صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم که مربوط به کاردرکلاس و فعالیت عدد اعشاری از فصل ۵ عدد مخلوط و عدد اعشاری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۵ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

در شکل های زیر ۱ لیتر به ۱۰ قسمت مساوی تقسیم شده است. هر قسمت نشان دهنده‌ی چه کسری از یک لیتر است؟ به دو صورت بیان کنید، هر شکل را به اندازه‌ی خواسته شده رنگ کنید.

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

در پاسخ به فعالیت صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- می خواهیم عددهای ۰/۷ و عدد مخلوط ۱ و ۳/۱۰ را روی محور زیر نشان دهیم. هر واحد باید به چند قسمت مساوی تقسیم شده باشد؟

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

۲- می خواهیم کسر ۲/۵ را روی محور زیر نشان دهیم.

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم ؛ عدد اعشاری

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب فعالیت صفحه ۱۰۴ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۱۰۶ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا