آموزش و سرگرمی

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۵  ریاضی چهارم ؛ تقسیم بر عددهای یک رقمی

جواب صفحه ۶۵ریاضی چهارم که مربوط به کاردرکلاس و فعالیت فصل تقسیم بر عددهای یک رقمی از فصل ۳ ضرب و تقسیم است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۵ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب فعالیت صفحه ۶۴ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۶۵ ریاضی چهارم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه ۶۵ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

تقسیم های زیر را انجام دهید و رابطه های تقسیم را بنویسید.

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۵  ریاضی چهارم ؛ تقسیم بر عددهای یک رقمی

در پاسخ به فعالیت صفحه ۶۵ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- می خواهیم ۷۲ برگه کاغذ را بین ۳ نفر به طور مساوی تقسیم کنیم. مراحل تقسیم را کامل کنید.

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۵  ریاضی چهارم ؛ تقسیم بر عددهای یک رقمی

۲- حالا با توجه به راه حل مسئله‌ی بالا، تقسیم های زیر را انجام دهید.

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۶۵  ریاضی چهارم ؛ تقسیم بر عددهای یک رقمی

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب تمرین صفحه ۶۳ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۶۵ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 6 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا