آموزش و سرگرمی

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۸۴ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زاویه

جواب صفحه۸۴ ریاضی چهارم که مربوط به کاردرکلاس و فعالیت اندازه‌گیری زاویه از فصل ۴ اندازه گیری است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس و فعالیت صفحه۸۴ ریاضی چهارم دبستان می‌پردازیم.

جواب صفحه قبل :جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۸۳ ریاضی چهارم

جواب صفحه ۸۴ ریاضی چهارم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه ۸۴ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

به طور معمول، از دو نوع گونیا با زاویه های مشخص شده استفاده می شود. (به علامت زاویه‌ی راست توجه کنید.) با کنار هم یا روی هم گذاشتن این گونیاها زاویه های مختلف می توان ساخت. اندازه‌ی زاویه های مورد نظر را مانند نمونه پیدا کنید.

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۸۴ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زاویه

در پاسخ به فعالیت صفحه ۸۴ ریاضی چهارم خواهیم داشت:

۱- به کمک گونیا می توان زاویه های مختلفی ساخت. چند دانش آموز زاویه های مختلفی را با دو گونیا ساخته اند. بعضی از آنها شکل را کشیده اند، بعضی عبارت ریاضی را نوشته اند و برخی فقط جواب آخر را. نوشته ها و شکل های آنها را کامل کنید.

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۸۴ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زاویه

۲- با توجه به شکل سمت راست، زاویه‌ی خواسته شده چند درجه است؟

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۸۴ ریاضی چهارم ؛ اندازه‌گیری زاویه

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی چهارم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

دانش آموز عزیز، بهتر است قبل از همه سوالات را به تنهایی حل کنی و جواب هایت را بررسی کنی. اگر مشکلی داری، آن را برطرف کن. با انجام این کار، مفهوم درس بهتر درک می‌شود و در امتحان دچار مشکل و دردسر نمی‌شوی.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر :جواب فعالیت صفحه ۸۲ ریاضی چهارم

در این بخش، مروری بر جواب صفحه ۸۴ ریاضی چهارم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا