آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم ؛ مقایسه‌ی عددها

جواب صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم که مربوط به کار در کلاس مقایسه‌ی عددها از فصل ۶ جمع و تفریق می باشد در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس صفحه 101 ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب فعالیت صفحه ۱۰۰ ریاضی سوم

جواب صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم

در پاسخ به کار در کلاس صفحه 101 ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱ـ عددی را که هر شکل نشان میدهد، در کنار آن بنویسید. سپس عددها را با هم مقایسه کنید.
روش مقایسه ی خود را برای همکلاسی تان توضیح دهید.

جواب کار در کلاس صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم ؛ مقایسه‌ی عددها

۲ـ عددهای هر سطر را به ترتیب از کوچک به بزرگ بنویسید.

جواب کار در کلاس صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم ؛ مقایسه‌ی عددها

جواب انجام بده صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم

ضلع‌های مثلّث‌های زیر را اندازه بگیرید.
مثلّثی که سه ضلع آن برابرند، متساوی‌الاضلاع نام دارد. ضلع‌های آن را به رنگ سبز کنید. مثلّثی که دو ضلع (ساق) برابر دارد، متساوی السّاقین نام دارد. ضلع‌های آن را به رنگ آبی کنید.

جواب کار در کلاس صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم ؛ مقایسه‌ی عددها

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب حل مسئله‌ی ساده‌تر صفحه ۹۹ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب کار در کلاس صفحه ۱۰۱ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 11 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا