آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۱۲۳ ریاضی نهم ؛ محاسبات عبارت های گویا

جواب صفحه ۱۲۳ ریاضی نهم که مربوط به کار در کلاس محاسبات عبارت‌های گویا از فصل ۷ عبارت های گویا می باشد در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ کاردرکلاس صفحه 123 ریاضی نهم متوسطه می پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب تمرین صفحه ۱۲۳ و ۱۲۴ و ۱۲۵ ریاضی نهم

جواب صفحه ۱۲۳ ریاضی نهم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه 123 ریاضی نهم خواهیم داشت:

۱- محیط هر شکل را برحسب x به دست آورید و آن را ساده کنید. (x>۰)

جواب کار در کلاس صفحه ۱۲۳ ریاضی نهم ؛ محاسبات عبارت های گویا
جواب کار در کلاس صفحه ۱۲۳ ریاضی نهم ؛ محاسبات عبارت های گویا

۲- مساحت مستطیل زیر را برحسب x به دست آورید. (x>۲)

جواب کار در کلاس صفحه ۱۲۳ ریاضی نهم ؛ محاسبات عبارت های گویا

در صورتی که هر صفحه از کتاب ریاضی نهم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، لطفاً در قسمت دیدگاه برای ما ثبت کنید. ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ داده و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

در حین حل مسائل ریاضی، حتماً قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود قرار دهید. این عمل به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۱۲۲ ریاضی نهم

در این بخش، مروری بر جواب کار در کلاس صفحه ۱۲۳ ریاضی نهم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 18 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا