آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم ؛ تعیین عددهای اول

جواب صفحه ۲۵ ریاضی هشتم که مربوط به کار در کلاس تعیین عددهای اول از فصل ۲ عددهای اول است را در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم متوسطه می‌پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب فعالیت و کار در کلاس صفحه ۲۶ ریاضی هشتم

جواب صفحه ۲۵ ریاضی هشتم

در پاسخ به کار در کلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم خواهیم داشت:

نتایج فعّالیت قبل، که به آن روش غربال می‌گویند در نمودار زیر خلاصه شده است. این نمودار را برای ۴۰ = n دنبال کنید و همهٔ مرحله‌ها را یک به یک انجام دهید. هر مرحله از نمودار را برای خود توضیح دهید؛ برای مثال، جملهٔ «عددهای ۱ تا n را بنویسید» را بخوانید و عددهای ۱ تا ۴۰ را در کادر زیر بنویسید. عدد ۱ را خط بزنید. عدد خط نخورده بعدی را، که عدد ٢ است در نظر بگیرید. آیا مربع عدد ٢ بین عددها هست؟ مضرب های مرکب آن را خط بزنید. دوباره به مرحله قبلی برگردید و به همین ترتیب کار را ادامه دهید.

جواب کار در کلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم ؛ تعیین عددهای اول
جواب کار در کلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم ؛ تعیین عددهای اول

اگر با هر صفحه از کتاب ریاضی هشتم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، حتماً در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

حتماً در حین حل مسائل ریاضی، قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود داشته باشید. این اقدام به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ از جمله روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب فعالیت صفحه ۲۴ ریاضی هشتم

در این بخش، مروری بر جواب کار در کلاس صفحه ۲۵ ریاضی هشتم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا