آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۵۸ ریاضی هشتم ؛ پیدا کردن مقدار یک عبارت جبری

جواب صفحه ۵۸ ریاضی هشتم که مربوط به کار در کلاس پیدا کردن مقدار یک عبارت جبری از فصل ۴ جبر و معادله است در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس صفحه ۵۸ ریاضی هشتم متوسطه می‌پردازیم.

پاسخ صفحه بعد : جواب تمرین صفحه ۵۹ ریاضی هشتم

جواب صفحه ۵۸ ریاضی هشتم

در پاسخ به کاردرکلاس صفحه ۵۸ ریاضی هشتم خواهیم داشت:

مانند سؤال ۵ فعّالیت بالا، ثابت کنید که حاصل ضرب یک عدد زوج در یک عدد فرد، عددی زوج است.

الف) چند مثال بزنید.

جواب کار در کلاس صفحه ۵۸ ریاضی هشتم ؛ پیدا کردن مقدار یک عبارت جبری

ب) به صورت جبری ثابت کنید:

جواب کار در کلاس صفحه ۵۸ ریاضی هشتم ؛ پیدا کردن مقدار یک عبارت جبری

اگر با هر صفحه از کتاب ریاضی هشتم متوسطه مشکل یا ایراد درسی دارید، حتماً در قسمت دیدگاه برای ما بنویسید. ما سعی خواهیم کرد در اسرع وقت به سوال شما پاسخ دهیم و مشکلات درسی شما را حل کنیم.

حتماً در حین حل مسائل ریاضی، قلم و کاغذ را همیشه در پیش خود داشته باشید. این اقدام به شما کمک می‌کند تا تمرین کافی انجام داده و در نتیجه، مفاهیم و مباحث ریاضی را به طور کامل فرا بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ از جمله روش‌های برتر و عالی برای حل مسائل ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل : جواب کار در کلاس و فعالیت صفحه ۵۷ ریاضی هشتم

در این بخش، مروری بر جواب کار در کلاس صفحه ۵۸ ریاضی هشتم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا