آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم ؛ تقسیم

جواب صفحه ۷۴ ریاضی سوم که مربوط به کار در کلاس تقسیم از فصل ۴ ضرب و تقسیم است در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب فعالیت صفحه ۷۳ ریاضی سوم

جواب صفحه ۷۴ ریاضی سوم

در پاسخ به کار در کلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱- شکل‌های زیر را دسته‌بندی کنید. تعداد شکل‌های هر دسته در کنار آن نوشته شده است. با نوشتن یک تقسیم، تعداد دسته‌ها را پیدا کنید.

جواب کار در کلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم ؛ تقسیم

۲- تعداد شکلات‌ها در دایره‌ها نوشته شده است. با توجّه به تعداد بشقاب‌ها، شکلات‌ها را به تعداد مساوی تقسیم کنید. تعداد شکلات‌های هر بشقاب را با یک تقسیم به دست آورید.

جواب کار در کلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم ؛ تقسیم

۳- برای محورهای زیر یک تقسیم بنویسید.

جواب کار در کلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم ؛ تقسیم

۴- با نوشتن یک ضرب، حاصل تقسیم را به دست آورید.

جواب کار در کلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم ؛ تقسیم

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب تمرین صفحه ۷۲ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب کار در کلاس صفحه ۷۴ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا