آموزش و سرگرمی

جواب کار در کلاس صفحه ۸۶ ریاضی سوم ؛ محیط

جواب صفحه ۸۶ ریاضی سوم که مربوط به کار در کلاس محیط از فصل ۵ محیط و مساحت است در حاشیه نیوز برای شما دانش آموز فعال و کوشا آماده شده است. در این قسمت به حل گام به گام پاسخ سوالات کاردرکلاس صفحه 86 ریاضی سوم دبستان می‌پردازیم.

پاسخ صفحه قبل : جواب فعالیت صفحه ۸۵ ریاضی سوم

جواب صفحه ۸۶ ریاضی سوم

در پاسخ به کار در کلاس صفحه 86 ریاضی سوم خواهیم داشت:

۱- با خط کش اندازه‌ی ضلع‌ها را پیدا کنید و محیط شکل‌ها را به دست آورید.

جواب کار در کلاس صفحه ۸۶ ریاضی سوم ؛ محیط

۲- ابتدا اندازه‌ی ضلع‌هایی را که داده نشده است، پیدا کنید. سپس با نوشتن یک جمع، محیط شکل را به دست آورید.

جواب کار در کلاس صفحه ۸۶ ریاضی سوم ؛ محیط

۳- به کمک ضرب، محیط شکل‌ها را پیدا کنید.

جواب کار در کلاس صفحه ۸۶ ریاضی سوم ؛ محیط

۴- اگر می‌خواهید دور دهانه‌ی یک لیوان را اندازه بگیرید، ابتدا تکّه‌ای نخ بردارید. آن را دور دهانه‌ی لیوان بگردانید تا به نقطه‌ی شروع برسید.حالا نخ را بردارید و روی یک خط کش بگذارید. دور دهانه‌ی لیوان شما چند سانتی متر است؟

با توجه به دهانه ی لیوان ها ، پاسخ ها متفاوت است : به عنوان مثال ۱۷ سانتی متر

جواب کار در کلاس صفحه ۸۶ ریاضی سوم ؛ محیط

لطفاً در صورت بروز هر گونه مشکل یا ایراد درسی در هر یک از صفحات کتاب ریاضی سوم دبستان، لطفاً نظر خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت پاسخی به سوال شما دهیم و به حل مسائل درسی شما کمک کنیم.

شما همیشه باید قلم و کاغذ را در کنار خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی مسائل ریاضی را حل کنید. استفاده از این وسایل به شما کمک می‌کند تا بهتر تمرین کنید و در نهایت کتاب ریاضی را به طور کامل یاد بگیرید. استفاده از قلم و کاغذ یکی از روش‌های موثرترین و معتبرترین برای حل مسئله‌های ریاضی است.

پاسخ صفحه قبل تر : جواب تمرین صفحه ۸۴ ریاضی سوم

در این بخش، مروری بر جواب کار در کلاس صفحه ۸۶ ریاضی سوم انجام داده شد. با اضافه کردن عبارت “حاشیه نیوز” در آخر جستجوهای درسی خود در گوگل، به بهترین پاسخ ها دسترسی خواهید داشت. لطفاً به خاطر داشته باشید که ابتدا سعی کنید پاسخ سوالات را خودتان بیابید و سپس برای بررسی صحت آن به این پاسخ ها مراجعه کنید. اگر سوالی دارید، آن را در قسمت دیدگاه بپرسید تا معلمان و کارشناسان ما به آن پاسخ دهند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شش =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا