ورزشی

در اقدامی ناگهانی حسین فرکی سرمربی تیم ملی شد!

حسین فرکی درباره پیشنهاد هدایت تیم ملی فوتبال نظرش را بیان کرد.

به گزارش حاشیه نیوز به نقل از فرارو، حسین فرکی درباره مطرح شدن نام او در بین گزینه‌های هدایت تیم ملی فوتبال اظهار کرد: به من پیشنهادی شد و تماسی از فدراسیون گرفته شد. برایم دعوتنامه فرستادند و برای حضور در تیم ملی و شرکت در جام ملت‌های آسیا از من برنامه خواستند. ما هم پیگیر این مساله شدیم. البته گزینه‌های دیگر هم هستند و زمانی هم برای پاسخگویی مشخص کردند.

او ادامه داد: به هر حال تیم ملی است و جایی است که سال‌ها بازی کردم و تجربه مربیگری را داشتم. در یکی دو سال اخیر در زمینه باشگاهی هم پیشنهاداتی داشتم که هنوز برای آن‌ تصمیمی نگرفته‌ام. دلیلش هم یکی بحث کرونا بود و بعد از آن هم تشخیص دادم جایی که می‌خواهم بروم شرایط کار کردن داشته باشد. شاید برخی از باشگاه‌ها مشکلات و امکانات داشته باشند و من هم دوست داشتم جایی باشم که شرایط فراهم باشد تا بتوانم تاثیرگذار باشم.

مربی سابق تیم ملی اضافه کرد: جایی اگر احساس کنم کاری بشود انجام داد روی آن فکر می‌کنم. اکثر مردم به من محبت دارند و خیلی دوست داشتند که این اتفاق برای من رخ دهد و چیزی که حقم است را بگیرم. نظرات متفاوتی در این رابطه است. یکی موافق و یکی مخالف است اما نظرات همه قابل احترام است و تصمیم من هم به خاطر محبت دوستان است.

او با بیان این‌که کارنامه‌اش در بازیگری و مربیگری مشخص است، به ایسنا گفت: دوست دارم اگر کاری از دستم بر آید انجام دهم. امیدوارم هرچیزی که خیر است اتفاق بیفتد. تا این لحظه هنوز برنامه‌ام را نفرستاده‌ام اما آن را تنظیم کردم تا به فدراسیون اعلام کنم. تا فردا برنامه‌ام را میفرستم و دیگر نتیجه‌اش هرچه قسمت است، رخ می‌دهد.

فرکی درباره انتخاب مربی ایرانی یا خارجی برای تیم ملی عنوان کرد: دوست ندارم درباره گمانه زنی‌ها صحبت کنم. به هر حال تصمیم گیرنده فدراسیون فوتبال است. خیلی از مربیان ما آینده دارند و آرزوی قلبی هر مربی حضور در تیم ملی است. باید به مربی ایرانی هم انگیزه دهیم تا تلاش کند و دیده شود.

او در پایان اضافه کرد: مربیان خارجی هم جایگاه خودشان را دارند اما در این رابطه هم قبلا هم گفتم بهتر است به ایرانی‌ها فرصت و شانس بدهیم. در نهایت تصمیم نهایی را فدراسیون فوتبال می‌گیرد اما امیدواریم فدراسیون همه جوانب را در نظر بگیرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 7 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا