فرهنگ و هنر

دلیل شایعه «اعتیاد» فرهاد جم مشخص شد

فرهاد جم بازیگر سینما و تلویزیون درباره شایعه اعتیادش گفت: سال 90 دیابت گرفتم و خیلی ها فکر می کردند معتاد هستم!

به گزارش حاشیه نیوز به نقل از وقت صبح، فرهاد جم بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال «راز ناتمام» نقش شهید با هنر را ایفا می‌کند، درباره این سریال که به زودی به پخش می‌رسد، گفت: تیر ماه پارسال به دفتری رفتم و در آنجا امین امانی درباره این کار با من صحبت کرد و گفت محور اصلی سریال زندگی شهید باهنر است. برایم جذاب بود. طراح گریم سریال تست گرفت و در نهایت مورد پسند واقع شد.سه چهار ماه سخنرانی و فیلم‌هایی از آقای باهنر را دیدیم. راه رفتن، ریتم گفت و گو و صحبت کردن در چند ماه تمرین شد و تا جایی که منابع بود دیدم و استفاده کردم. اواسط دی ماه پارسال کار را کلید زدیم. سریال دو بخش دارد گذشته و حال؛ گذشته از اوایل چهل تا ۱۳۶۰ (۸شهریور)، روز انفجار دفتر نخست وزیری جمهوری اسلامی است و قسمت حال هم بیشتر پلیسی امنیتی است. در سریال «راز ناتمام» زندگی شهید باهنر را از بعد از ازدواج و اوایل زندگی مشترک و سخنرانی ها و درگیر‌ها با ساواک می‌بینیم.

جم درباره ایفای نقش‌ شخصیت‌های حقیقی عنوان کرد: همه حقایق درباره شخصیت هست و مقایسه می‌شود. ایفای چنین نقش‌هایی از طرفی خیلی سخت است و از طرفی خیلی جذاب. این اولین نقشی است که این چالش را با آن تجربه می‌کنم. منتظرم پخش شود تا نظر مردم را بشنوم.عجیب‌ترین شایعه‌ درباره فرهاد جم
او که مهمان برنامه «دست در دست» شبکه دو بود، درباره عجیب‌ترین شایعه‌ای که درباره خود شنیده عنوان کرد: در سال ۹۰ بیماری دیابت گرفتم و خیلی وزن از دست دادم. آن زمان مسابقه «از کی بپرسم» را اجرا می‌کردم. چند نفر از حضار گفتند ما شنیده‌ایم شما معتاد شدید!
جم در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد به کادر درمان هدیه‌ای بدهد آن چیست، گفت: اگر بتوانم و شرایطش باشد از عده‌ای از بازیگران عزیز فیلم‌های ۲۰ ثانیه می‌گیرم تا مجموعه‌ای شود و تقدیم کنم به کادر درمان.او در گوشه‌ای از صحبت‌هایش درباره علت نداشتن اضافه وزن عنوان کرد: شاید علتش علاقه زیاد و عجیب به فوتبال باشد. از پنج سالگی تا همین چند وقت پیش بازی می‌کردم الان به خاطر کرونا کمتر شده است اما دویدن و شنا و دوچرخه سواری را همچنان ادامه می‌دهم.

دلیل شایعه «اعتیاد» فرهاد جم مشخص شد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + پانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا