فرهنگ و هنر

سلنا گومز و خنده‌های مبهوت کننده: سلنا همه طرفدارانش را شگفت زده کرد!

سلنا گومز، همانند سایر طرفداران، از لحظات سرگرم‌کننده و شهری لذت می‌برد! او در تاریخ 22 اوت، با استفاده از یک نقل قول از سامانتا جونز، یک ویدئو جدید را در پلتفرم تیک‌تاک به اشتراک گذاشت و کیم کاترال از آن لذت برد. کیم کاترال، مرد 67 ساله‌ای که به مدت بیش از شش سال نقش شخصیت محبوب ترش در سریال، جوانان شهرستان می‌دهد، بلافاصله با یک توییت واکنش نشان داد. او این پست را با یک شکلکی به شکل بوسه توضیح داد: “من این پیام را تایید می‌کنم…”.

در ویدئویی که در تیک‌تاک به اشتراک گذاشته شده بود، سلنا گومز از یک صحنه مشهور از سریال محبوب “جوانان شهرستان” استفاده کرده که در آن شخصیت سامانتا یکی از خواستگارانش را بر طرف می‌کند. در ابتدای کلیپ، مردی به نام “سلام” می‌گوید و سپس می‌افزاید: “تمام شد! به همسرم گفتم!” سلنا نیز با جمله‌ای پرسشی وارد واکنش داد: “این کیه؟!” این خواننده همچنین از صدای این صحنه برای تبلیغ آخرین آهنگ خود به نام “Single Soon” استفاده کرد که قرار بود در تاریخ 25 آگوست منتشر شود. سلنا در این ویدئو با استایلی بسیار شیک، با لباس تاپ نارنجی و گوشواره‌های حلقه‌ای طلایی به تصویر کشیده شده بود.

خنده سلنا گومز

بلافاصله پس از انتشار این ویدئو، بسیاری از طرفداران و هواداران سلنا به کامنت‌ها پرداختند تا نظرات و واکنش‌های خود را نسبت به این ویدئو اعلام کنند. یکی از طرفداران نوشت: “دهانم به زمین خورد! ما تو را به خاطر اینکه دست به این کارها می‌زنیم، دوست داریم”، در حالی که یک دیگر اضافه کرد: “خیلی عالیه که او دیگر آن دختر غمگین نیست و این دوران متعلق به اوست و درخشان می‌شود.”

همچنین، طرفداران کیم نیز در پست توییتر خود، نقل قول مشهور سامانتا را برای واکنش به این ویدئو از سلنا به کار بردند. یکی از طرفداران نوشت: “این زیبای بلوند در قسمت آخر بازگشت به خورشید شهر نقشی کوتاه داشته و همانند او، قرار است در تاریخ 24 آگوست اکران شود.”

آخرین قسمت از فصل جاری سریال “جوانان شهرستان” در تاریخ 24 آگوست پخش خواهد شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا