فرهنگ و هنر

لاله اسکندری با پیر مرد ازدواج کرد؟

لالا اسکندری بازیگر سینما و تلویزیون در30 آذر 54 در تربت حیدریه به دنیا آمد. او یکی از بازیگران موفق سینما و تلویزیون است که فارغ التحصیل رشته طراحی گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است و در زمینه عکاسی نیز فعالیت می کند. لالا اسکندری در 32 سالگی در سال 1390 با ساسان فیروزی ازدواج کرد.

به گزارش حاشیه نیوز به نقل از فانیگما، ماجرای آشنایی این زوج با یکدیگرساسان فیروزی درخصوص نحوه ی آشنایی اش با لاله اسکندری این طور می گوید: یک نمایشگاه صنعت ساختمان در سال ۱۳۸۶ در تبریز برگزار شد کـه مـن غرفه ای در آن جا داشتم و لاله اسکندری به این نمایشگاه آمده بود تا از آن جا بازدید کند. به این ترتیب ما در آن جا باهم اشنا شدیم.لاله اسکندری در این باره می گوید : من فارغ التحصیل رشته گرافیک هستم و علاقه زیادی به این رشته دارم. در بخش دکوراسیون و کارهای موزاییک و چیدمان خانه و بخش زیبایی شناسی آن سال های زیادی است فعالیت می کنم. برای همین به دیدن آثاری از این قبیل بسیار علاقه مند هستم.

عکس لاله اسکندری با همسرش

برای همین تصمیم گرفتم در سال ۱۳۸۶ به نمایشگاهی که در تبریز در همین موضوع برپا شده بودم بروم. ببینم می توانم در خارج از تهران هم فعالیت داشته باشم. شرکت ساسان هم در این نمایشگاه غرفه داشت. من پس از بازدید از غرفه آن ها تصمیم گرفتم به شرکت آن ها بروم تا با این نوع فعالیت هم آشنا شوم و نهایتاً اینکه با شرکت ساسان مشعول به کار شدم و یکسری کارهای تبلیغاتی باهم انجام دادیم به واسطه همین کار بیشتر باهم آشنا شدیم و در نهایت ازدواج کردیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا