فرهنگ و هنر

لیلا برخورداری بعد ازخواب و بیدار توی این 22 چه کارا کرده؟

لیلا برخورداری در سریال خواب و بیدار در سال 1380 نقش کبری، دختر معلول ذهنی را بازی کرد.

به گزارش حاشیه نیوز به نقل از وقت صبح، اما پس از آن نتوانست به رشد خود ادامه دهد و سال ها در اثری دیده نشد.آخرین اثر لیلا برخورداری سریال بازی نقاب ها به کارگردانی سیروس حسن پور بود. به نویسندگی بهنام علیزاده و تهیه کنندگی علی مهام در سال ۱۳۹7 ساخته شده است. این سریال در فصل پاییز ۱۳۹7 از شبکه ۲ سیما پخش شد.

لیلا برخورداری بعد ازخواب و بیدار توی این 22 چه کارا کرده؟

شرح رابطه پر تعلیق شخصیت های سریال «بازی نقاب ها» تهیه کننده سریال «بازی نقاب ها» درباره رابطه پر تعلیق دو شخصیت اصلی سریال. و در پاسخ به انتقاداتی مبنی بر کم اهمیت جلوه دادن آداب و سنن ترکمن در این مجموعه توضیحاتی ارائه کرد.

اکنون به شکل پاره وقت در زمینه مدلینگ فعالیت می‌کند.

لیلا برخورداری بعد ازخواب و بیدار توی این 22 چه کارا کرده؟

علی مهام تهیه‌کننده سریال «بازی نقاب‌ها» در گفت‌وگویی با ایسنا با اعتقاد بر اینکه ارتباط. بین دو شخصیت اصلی این داستان (آلما و یاشار) رابطه سالمی برقرار است، درباره دلایل آن توضیح داد:یکی از دلایل مهمی که کاراکتر آلما و یاشار با توجه به اینکه یاشار ازدواج کرده است. اما آن‌ها باز هم تمایل دارند همدیگر را ببینند، این است که برای هر دو آن‌ها این ازدواج غیرقابل قبول و دور از ذهن بوده است.کاراکتر یاشار با نزدیک شدنش به شخصیت آلما، درواقع می‌خواهد علت ازدواجش را توضیح دهد و توجیه کند؛
اینکه ازدواجش به ناچار و به خاطر یک‌سری از شرایط بوده که نمی‌تواند به او بگوید.

لیلا برخورداری بعد ازخواب و بیدار توی این 22 چه کارا کرده؟

از سوی دیگر آلما هم درصدد است بفهمد چرا این ازدواج شکل گرفته آن هم بدون اینکه او متوجه شود. او می‌خواهد بداند آن همه عشق و علاقه چه شده که این اتفاق افتاده است.تهیه‌کننده «بازی نقاب ها» خاطرنشان کرد: دوست داریم بینندگان ما از هر قشر و طبقه‌ای با این قصه ارتباط برقرار کنند و احساس نزدیکی کنند و این در حقیقت تلاش برای ایجاد پیوند بین همه اقشار جامعه است.مهام همچنین در پاسخ به انتقادهایی مبنی بر کمرنگ شدن آداب و رسوم ترکمن در این مجموعه توضیح داد: برخی اعتراض می‌کنند که چرا همه آداب و رسوم ترکمن را در سریال نشان نداده‌اید. طبیعی است که در یک سریال ما تنها می‌توانیم بخشی از آداب و رسوم را نشان دهیم.ضمن اینکه ما در این سریال نمی‌خواهیم تنها سنت‌ها را نشان دهیم. این اثر داستانی است و قصه ما گنجایش نشان دادن همه آداب و رسوم آن‌ها را ندارد.

لیلا برخورداری بعد ازخواب و بیدار توی این 22 چه کارا کرده؟


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا