فرهنگ و هنر

وقتی گوچی با دوآ لیپا جشن تولد ۲۸ سالگی می‌گیرد

دوآ لیپا در جشن تولد 28 سالگی‌اش به سبک گوچی، جشن گرفت. او در روز سه‌شنبه با انتشار چندین عکس از خود، در حالی که لباس بیکینی قهوه‌ای رنگ از برند گوچی را به تن داشت، به یادگاری از یک سال دیگر از زندگی‌اش در کنار خورشید، پرداخت.

در این تصاویر، دوآ لیپا با لباس شلوار ارغوانی روشنی با یک زنجیر درخشان و شانه‌های قرمز شفاف، ظاهری بی‌نظیر داشت. با افزودن سایه‌های قرمز بزرگ، یک کیف دستی نقره‌ای و گردنبند مرواریدی با آویزهای نقره‌ای اقیانوسی، ظاهر خود را تزئین کرد.

در توضیح این پست، دوآ نوشت: “با تشکر از همه برای تبریک‌های تولد 28 سالگی‌ام.”

وقتی گوچی با دوآ لیپا جشن تولد ۲۸ سالگی می‌گیرد

در تصاویر دیگر، دوآ لیپا با چهره‌های مختلف، از جمله با عینک آفتابی و در حالت بازیگوش با دوستش سارا لیساندر، دیده می‌شود. قبل از تولدش، او به تازگی از سفری به یونان بازگشته بوده و لحظات تعطیلات خود را در آنجا به نمایش گذاشته بود.

در هفته گذشته، دوآ عکس‌هایی از خود را در حال قایق‌رانی در اطراف ساحل یونان با لباس‌های بیکینی شیک منتشر کرد. او در توضیح این پست، نوشت: “از طریق پلوپونز به دریا نوردی ⚓️”، و در یکی از تصاویر با لباس شنای روشن در بالای صخره‌های دریایی دیده می‌شود. همچنین، در تصاویری با فیلم‌ساز فرانسوی رومن گاوراس در میان غروب دریای یونان، لبخند می‌زند.

وقتی گوچی با دوآ لیپا جشن تولد ۲۸ سالگی می‌گیرد

او در ابتدای این ماه، شخصیت باربی پری دریایی‌اش را با ظاهری متالیک صورتی جدا کرد. در عکس‌های منتشرشده، دوآ با لباس کوچک دیزلی متالیک و تزئینات طلایی و سفید، در کنار یک استخر در امتداد خط ساحلی قرار گرفته و لحظاتی پر از جذابیت را نشان می‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا