فرهنگ و هنر
موضوعات داغ

پیکه و نامزد جدیدش از رستوران اخراج شدند! / طرفدار شکیرا غوغا بپا کرد

اینطور که بنظر می‌رسد جنجال بین پیکه و شکیرا تمامی ندارد و ظاهرا اتفاق عجیبی برای ستاره سابق بارسلونا برای حضور در یک رستوران افتاده است.

به گزارش حاشیه نیوز این روزها شایعه‌ای در رسانه‌های مختلف پخش شده که به نقل از ویدئویی در تیک‌تاک می‌گویند که صاحب یک رستوران ژاپنی به خاطر علاقه به شکیرا از میزبانی پیکه و نامزد جدیدش خودداری کرده است.

از زمانی که مشخص شد جرارد پیکه رابطه عاشقانه‌ای با کلارا چیا دارد، هر دو نفر مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفتند. آنها کم کم شروع به علنی کردن عشق بین خود کردند. اما آهنگ شکیرا بیرون آمد و این زوج را دوباره در کانون توجهات قرار داد. و درست زمانی که به نظر می‌رسد جو آرام شده‌، پیکه و کلارا دوباره در تیتر خبرها قرار گرفتند. به نظر می‌رسد داشتن یک رابطه طبیعی و نرمال برای آنها نشدنی است.

ویدئویی در تیک‌تاک وایرال شده که در آن پیکه و کلارا ظاهرا از یک رستوران ژاپنی در بارسلونا به بیرون فرستاده شده‌اند. و شوکه‌کننده‌ترین قسمت ماجرا این بود: ظاهراً صاحب رستوران از طرفداران شکیرا بود و هنگامی که این زوج وارد رستوران شدند، پیشخدمت از سرویس دادن به آنها خودداری کرد. گفته می‌شود کلارا چیا هنگام بیرون آمدن از رستوران به شدت ناراحت بود. در این ویدئو فقط می‌توان آنها را دید که سوار ماشین می‌شوند و برخی از کاربران ادعا می‌کنند دلیل بیرون کردن این دو نفر این است که صاحب رستوران طرفدار خواننده کلمبیایی است.

در توضیح ویدئو نوشته شده: «کلارا چیا و پیکه برای صرف غذا به یک رستوران رفتند و صاحب آنجا یکی از طرفداران شکیرا است و شخصا به سمت کلارا چیا مارتی دوید.»

البته که آنچه در تیک‌تاک نوشته می‌شود را نباید بدون تایید رسمی باور کرد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هفت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا