ورزشی

یک میلیاردر ایرانی خریدار باشگاه تاتنهام شد!

یک منبع موثق از پیگیری‌های یک شهروند متمول آمریکایی برای خرید باشگاه تاتنهام انگلیس خبر داد. جم نجفی یک میلیاردر ایرانی-آمریکایی است که بر اساس گزارش ها، همراه با تیمی از سرمایه گذاران، قصد خرید باشگاه تاتنهام هاتسپر انگلیس مبلغ ۳.۷۵ میلیارد دلار را دارد.

به گزارش حاشیه نیوز خبرگزاری رویترز انگلیس به نقل از فایننشال تایمز اعلام کرد که یک میلیاردر ایرانی – آمریکایی به نام جهم نجفی به عنوان رئیس شرکت سرمایه‌گذاری ورزشی MSP آماده ارائه پیشنهادی 3.75 میلیارد دلاری برای خرید باشگاه تاتنهام است.

گویا فایننشال تایمز این ادعا را با استناد به گفته‌های دو منبع نزدیک به طرف خریدار که به طور مستقیم با شرکت MSP تعامل دارند، انجام داده است.خبرگذاری

طبق این گزارش، شرکت MSP در حال رایزنی و تعامل با کنسرسیومی از سرمایه‌گذاران خارجی است تا ساختار نهایی پیشنهاد خرید باشگاه را ظرف چند هفته دیگر به صورت رسمی به جو لوئیز به عنوان مالک و دنیل لوی مدیر باشگاه لندنی ارائه کنند.

تاتنهام بعد از منچستریونایتد، دومین باشگاهی است که در چند وقت اخیر بحث انتقال مالکیت آنها مطرح شده است. این در حالیست که چلسی دیگر تیم شهر لندن نیز سال گذشته مالکیتش را از رومن آبراموویچ به تاد بولی انتقال داد.

در صورت انتقال مالکیت باشگاه تاتنهام به جهم نجفی، بعد از اورتون، سفیدپوشان لندن نیز نظر یک مالک ایرانی‌الاصل قرار خواهند گرفت. فرهاد مشیری مالک فعلی باشگاه اورتون است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا