اقتصادی

۴ رمزارزی که نهنگ ها در این هفته طعمه خود کردند!

در سالی که شاهد نوسانات بازار در بخش‌های مختلف بودیم، نهنگ‌های کریپتو هیجان بالایی را به نمایش گذاشته‌اند. طبق گفته سایت تجزیه و تحلیل Santiment، بازارهای بی‌ثبات فرصت‌های ایدئالی را برای انجام حرکات کلیدی فراهم می‌کنند.

به گزارش حاشیه نیوز اخیراً چندین آلتکوین شاهد حرکت‌های قابل‌توجهی از سوی نهنگ‌های کریپتو بوده‌اند که نشان‌دهنده افزایش علاقه سرمایه‌گذاران است.

نهنگ‌های کاردانو در حال خرید هستند!
با نادیده گرفتن شکاف پنج روزه در داده‌ها برای کارانو، ADA از فوریه جهش بزرگی را تجربه کرده است که نشان‌دهنده علاقه قابل‌توجه نهنگ‌های کریپتو است.

رمزارز Hex

رمزارز Hex که به نوزاد ریچارد هارت معروف است، موضوع بحث‌های زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال بوده است. با وجود این، هکس با بالاترین سطح معاملات نهنگ‌ها در روز گذشته، همچنان به صعود خود ادامه می‌دهد؛ به استثنای 9 فوریه که یک اصلاح متوسط در آن روز اتفاق افتاد. تعجب‌آور نخواهد بود اگر تاریخ چند روز دیگر تکرار شود.

پکسوس استاندارد (USDP)

شکایت اخیر SEC علیه استیبل کوین BUSD متعلق به Paxos باعث تغییرات قابل‌توجهی در معاملات این دارایی شده است.
جهش‌های عمده در Paxos Standard را می‌توان به این شکایت نسبت داد.

سندباکس (SAND)

افزایش قیمت سندباکس خیلی بیشتر از حد انتظار بوده و توجه افراد زیادی را به خودش جلب کرده است. اخیراً با ادامه افزایش قیمت‌ها، سندباکس سومین دارایی کریپتویی در سه ماه اخیر بوده که مورد توجه نهنگ‌ها قرار گرفته است. این مسئله ممکن است احتمال اصلاح کوتاه‌مدت را افزایش دهد.

حرکت نهنگ‌های کریپتو به تغییر بازارها ادامه می‌دهد و قیمت‌ها به‌طور فزاینده‌ای احتمالاً بر اساس برجسته شدن جهش‌های فعالیت نهنگ‌ها، جهت معکوس خواهند داشت. مراقب این دارایی‌ها و اینکه چگونه نهنگ‌های رمزارزی همچنان بر بازار تأثیر می‌گذارند، باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سیزده =

دکمه بازگشت به بالا